Zabieg Restylane SKINLIFT - Gabinet medycyny estetycznej Dr Ewy

Idź do spisu treści

Menu główne

Zabieg Restylane SKINLIFT

Zabiegi

Zabieg Restylane SKINLIFT

Najczęstszy problem starzejącej się skóry to opadające policzki, zapadnięta dolina łez i pogłębione fałdy nosowo-wargowe. Z upływem lat skóra produkuje coraz mniej substancji budujących, takich jak: naturalny kwas hialuronowy, elastyna, kolagen, dlatego staje się cieńsza, mniej elastyczna i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. Dodatkowo, w pewnych miejscach tracimy podskórną tkankę tłuszczową, która podpiera i uwypukla skórę, zapewniając jej przyjemne krągłości. Dlatego pojawiają się cienie pod oczami, zapadają się skronie i policzki, a w późniejszym okresie tworzą się tak nielubiane przez nas „chomiczki”. Do tego skóra staje się wysuszona, co sprawia, że zmarszczki się jeszcze bardziej widoczne.

Co wtedy zrobić? Można zadbać o skórę dostarczając jej odpowiednich składników odżywczych zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych. To pierwszy krok do odpowiedniego zadbania o skórę. Czy jednak wystarczający? Niestety nie, ponieważ proces starzenia rozpoczyna się w głębokich warstach skóry, do której nie docierają kosmetyki działające od zewnątrz. Konieczne stają się zabiegi medycyny estetycznej, które nie tylko zrewitalizują i ujędrnia skórę ale również wymodelują różne obszary twarzy sprawiając, że nabierze ona ponownie młodego i co najważniejsze, naturalnego wyglądu.

Nowy, innowacyjny zabieg Restylane Skinlift lub Restylane Skinlift Light jest odpowiedzią na potrzeby Twojej skóry.Na czym polega zabieg?

Aby skutecznie unieść opadające fragmenty skóry i przywrócić jej jędrność, lekarz wykorzystuje dwa rodzaje produktów w trakcie jednego zabiegu: Restylane Perlane oraz Restylane Skinboosters. Restylane Perlane zawiera stabilizowany kwas hialuronowy o największej zdolności unoszenia tkanek wśród wypełniaczy. Preparat nie przemieszcza się i dlatego podany w dane miejsce, stanowi doskonałą podporę dla opadającej skóry. Restylane Skinboosters to preparat głęboko nawilżający i rewitalizujący skórę. Wygładza drobne zmarszczki, pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Obydwa preparaty są niezbędne, aby osiągnąć pełny efekt. Jeden preparat unosi skórę i trzyma ją na właściwym miejscu, drugi wygładza i odmładza.

Zabieg RESTYLANE SKINLIFT może być wykonany igłą lub kaniulą. Dzięki temu, że preparaty zawierają środki znieczulające komfort zabiegu jest większy. ponieważ preparaty zawierają środki znieczulające. Jeśli jest taka potrzeba, lekarz może zastosować dodatkowy krem znieczulający przed zabiegiem.Jak długo utrzymują się efekty?

Efekt wypełnienia ubytków tkankowych i redukcji głębszych zmarszczek utrzymuje się średnio 12 miesięcy. Czas utrzymywania się efektu hydroliftingu skóry zależy od kondycji skóry, wynosi od 6 do 8 miesięcy. Lekarz udziela informacji, co można zrobić, żeby efekty utrzymywały się jak najdłużej.Dla kogo jest zabieg?

Restylane Skinlift jest dedykowany osobom z widocznymi zmarszczkami, oznakami starzenia się skóry i słabego jej nawilżenia. W przypadku młodszej skóry, gdy objawy opadania tkanek nie są jeszcze wyraźne, można zastosować odmianę RESTYLANE SKINLIFT LIGHT. Z zabiegu mogą skorzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Efekty zabiegu widoczne są od razu i narastają przez pierwsze tygodnie, kiedy to poprawia się nawilżenie i zwiększa się gęstość skóry.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego